Bonusy na sázení

Vstupní bonusy k prvnímu vkladu pro nově registrované

zase narozkyTakzvané vstupní bonusy nabízejí sázkové kanceláře nově příchozím, kteří zatím nemají zřízený sázkový účet. Bonusy se mezi sázkovými kancelářemi liší v mnoha ohledech. Některé sázkovky Vám dají bonus jen na sportovní sázení nebo do kasina, u některých jej můžete použít na obojí, jinde jej nenabízí vůbec.

Výše bonusu bývá různá. Velmi často si výši bonusu můžete stanovit sami, protože málokterá sázkovka jej určuje napevno. Většinou platí stručné pravidlo, že čím víc peněz si na sázkový účet vložíte, tím větší bonus dostanete.

Výše bonusu tedy bývá úměrná vkladu, ale zatímco některé sázkové kanceláře Vám dají celých 100 % (vložíte 400 Kč, můžete prosázet 800 Kč), jiné třeba jen 50 % (vložíte 400 Kč, sázíte s 600 Kč) nebo i méně.

Procentuální výše bonusu na sázení versus jeho maximální výše

Další podstatné kritérium je maximální výše bonusu. Sázkovka Vám sice připíše bonus podle stanovených procent, ale pouze do určité výše. Pokud Vám slíbí bonus 100 % se stropem 1000 Kč, tak víc než tisícovku nedostanete, bez ohledu na to, o kolik překročíte vklad 1 000 Kč nutný k získání maximálního bonusu.

Na jednu stranu se zdá, že nemá smysl chtít využít bonus u sázkovek, které nabízejí méně než sto procent. Na druhou Vám ale sázkovky s nižším procentuálním bonusem nakonec dají víc peněz, protože mívají vyšší horní hranici bonusu. Například za vklad 15 000 Kč dostanete bonus 3000 Kč, což je z daných patnácti tisíc jenom 20 procent. Samozřemě, často svých 15 000 Kč můžete vybrat a bez rizika sázet pouze bonusové peníze. Pak je pro Vás rozhodující, že žádná sázkovka se stoprocentním bonusem Vám takhle vysokou částku nevěnuje.

Podmínky pro získání bonusu

Obdržet peníze na sázení zdarma je celkem bezproblémové. Bonus na svůj herní účet dostanete po provedení vkladu buď hned, nebo ve vyjímečných případech si o něj žádáte e-mailem.

Zatímco částku, kterou jste si do sázkovky převedli, můžete vybrat kdykoliv, s vybíráním bonusových peněz je to složitější, ale celkem pochopitelné. Sázkové kanceláře stanovují podmínky, které zabraňují tomu, aby někdo ráno vložil 1 000 Kč a večer, bez sázení, vybral 2 000 Kč. Tomu by se dalo zabránit třeba povinným minimálním počtem sázek před vybráním bonusu. Daný počet by se ale dal jednoduše splnit sázením minimálních částek, nebo na "jasné" zápasy" s minimální výhrou a rizikem. Proto bývají podmínky komplikovanější a každá sázkovka má jiné.

Pro příklad uvádíme:
Povinnost prosázet bonus spolu s prvním vkladem celkem 3x s minimálním kurzem 1,4.

Friendship bonusy

Peníze na Váš sázkový účet můžete získat také za přivedení Vašeho kamaráda. Pokud se díky Vám zaregistruje, můžete i za to získat bonus. Opět jsou zde nějaké podmínky, kterými se sázkovky chrání před nepoctivci. Většinou, abyste bonus získali, musí Váš známý učinit určitý vklad, nebo realizovat nějaké specifikované sázky. Ne všechny sázkové kanceláře tento bonus nabízejí. Pokud využijete friendship bonusu, často dostanete bonusové peníze jak Vy, tak i Váš známý.

Otázka je, jestli, pro Vás oba nebude lepší, aby se Váš známý zaregistroval "sám" a získal standardní bonus k prvnímu vkladu, o který se pak rozdělíte. Ten totiž bývá často vyšší než Friendship bonus.

Bonusy do herny

Bonusy, které získáte jako nově registrovaný hráč pro kurzové sázení nebo v kasinu se mohou lišit. Některé sázkové kanceláře vám jako sportovnímu nadšenci nenabídnou žádné bonusy, ale v Kasinu vám třeba dají jako vstupní bonus i stovky Eur.

V rámci jednoho herního účtu můžete samozřejmě převádět svoje peníze mezi hernou a kurzovým sázením. Bonusové peníze z herny se však nedají uplatnit na kurzové sázení a naopak.

Jak získat peníze zdarma na kurzové sázení i když sázková kancelář nenabízí bonus?

V případě, že sázkovka nemá bonus na sportovní sázení, ale jen na kasino, zkuste rozmnožit bonusové peníze v herně. Výhru můžete většinou libovolně převádět.

U jedné nejmenované sázkové kanceláře provedete registraci na stránce kasína a získáte bonus 100 %. Své původní vložené peníze vyberete a bonusová Eura roztočíte třeba na ruletě. Dokud neprohrajete, veškeré výhry můžete použít na kurzové sázky. S trochou štěstí za čas zjistíte, že jste splnili podmínku pro vybrání bonusu a veškeré peníze co jste vyhráli, včetně bonusu od kasína, si vyberete. Mimochodem, v té době už dávno nemáte na herním účtu ani korunu ze svého.

A proč, že je daná sázková kancelář "nejmenovaná"? To pro případ, že by se změnily bonusové podmínky a uvedená vychytávka by už nebyla proveditelná. Neradi bychom se potom s někým hádali ohledně přesnosti a pravdivosti informací na těchto stránkách. Ale pokud chcte sami zapátrat, jak to kde chodí, zkuste začít u bwin bonusy zadáčo

Více o Bwin

www.bwin.com

Mimořádné bonusy na sázení

bonus 150 KčHlídejte si e-mail! V případě, že už delší dobu nesázíte, si Vás sázková kancelář bude chtít získat zpět. Oslovit Vás, když už u ní máte účet a zkušenost se sázením, je určitě jednodušší než získat nové klienty. Dřív, než smažete e-mail od sázkovky, zkuste ho rychle pročíst.

Zjistíte třeba, že Vám na herní účet přišly skutečné peníze zdarma od sázkové kanceláře, které můžete prosázet bez dodatečných podmínek. Když vyhrajete, výhra je Vaše. Když prohrajete, nic neztrácíte. Sázková kancelář tím nevydělá, ale vrátí Vás do hry.

Jindy Vám sázková kancelář nabídne mimořádný bonus ke vkladu, i když už jste stávající klient.

Ve vyjímečných situacích, jako je třeba finále Ligy mistrů, zápas o mistra světa, vypisují některé sázkovky kurzy tak, aby předběhly konkurenci a získaly nové klienty i za cenu toho, že na daném utkání nevydělají. Mimořádně přiznivý kurz pochopitelně platí i pro stávající hráče.

Určitě si nenechte ujít soutěž u bet-at-home.com, kde se každý den rozdávají registrovaným uživatelům peníze pouze za to, že se přiihlašují k účtu.

Více na stránce o Bet at home

Narozeninové bonusy

Když si správně vyberete sázkovku, může se Vám stát, že Vám v den narozenin příjde nabídka narozeninového bonusu e-mailem. Aspoň víte, jak na Vás sázková kancelář myslí. narozky Opět, získání bonusu může být podmíněno vkladem, ale také nemusí.

Pokud Vás napadne založit si účet a zadat datum narození na zítřek, aby se Vám k "registračnímu" bonusu přičetl ještě narozeninový, nedělejte to. Některé sázkovky, před vyplacením výhry mohou požadovat nějaké skutečné identifikační údaje kvůli zamezení sázení nezletilých.

Věrnostní a "klubové" bonusy

Ne všechny bonusy musí být nutně finanční. V závislosti na vaší sázkařské aktivitě se k Vašemu kontu přičítají body, které můžete směnit opět na peníze, žetony do kasína, nebo si za ně z katalogu vybrat některou z cen. Kupodivu, některé stojí za to. insajd bonus


Sázení po internetu © 2005 - 2010 Tested in Opera Tested in Safari Tested in Firefox Tested in Explorer Page info

+Sitelinks

This is the content of Sitelinks

+Outlinks

http://www.eroticka-sexyseznamka.cz/

+Media preload

No media preload

+