Chance

Ve stručnosti o společnosti Chance

chance bajkSázkovou kancelář Chance provozuje akcivá společnost založená v roce 1991 na Moravě, ve Frýdku-Místku. První pobočka byla otevřena v tom samém roce v Ostravě.

Dnes má Chance stovky poboček po celé republice. Od roku 2000 můžete sázet pomocí telefonu a od ledna 2009 můžete sázet přes internet (ichance).

Sázení s ichance

Kromě sportovního sázení můžete u chance cz sázet i na politiku a společenské události jako je např. Česká Miss nebo Český Lev. Ze sportovních událostí si můžete vybrat fotbal, florbal, lyžování, golf, tenis a jiné. U Chance máte možnost vybírat asi ze 13 druhů sportu. Největší pozornost je ale dána fotbalu a hokeji. I u této sázkové kanceláře můžete podávat sázky Live.

Typy sázek

krásné casino chanceChance vám nabízí několik typů sázek. Kromě sázek jednoduchých a AKO sázek, kde sázíte na více akcí společně, můžete využít u Chance i sázky KOMBI, kde můžete vyhrát, i když neuhodnete všechno, co jste tipovali. Podívejte se na přesný popis různých druhů sázek na internetové stránky chance cz do Herního plánu a sami si vyberte. Co třeba Rozpis, Desítka, Bomba, Favorit dne nebo Náhodný výběr? Při náhodném výběru bude za vás vybírat sázku počítač. U sportovních příležitostí můžete u Chance kromě na výhru vsadit i např. na střelce branky, minimální rozdíl branek a v politice třeba na výsledky voleb.

Jak začít?

Pokud chcete sázet on-line s Chance, musíte se nejprve zaregistrovat. Jde o to zajít na pobočku, kde sepíšete smlouvu o sázení po internetu s Chance. Pak vložíte váš první vklad, který by měl být minimálně 100 Kč a během chvilky můžete uskutečnit vaši první sázku přes internet. a sázet pak můžete na chance cz 24 hodin denně.

Bonus na uvítanou u Chance

Každý nově registrovaný zákazník, který chce sázet on-line, získá od Chance vstupní bonus 100 Kč. a 50Kč se vám připíše na účet po zadání dvou čísel, které opíšete z kartičky, kterou dostanete při registraci. Tyto čísla zadáte na webu chance cz v sekci Moje konto- Bonus do dvou daných políček.

Minimální vklad a sázka u sázkové kanceláře chance

Minimální vklad pro sázení s iChance je 100 Kč a vsadit můžete minimální částkou 10 Kč.

Vklad a výběr peněz

chance tipVkládat a vybírat peníze můžete osobně na pobočkách Chance. Je to bez poplatků, ale nezapomeňte předložit OP nebo váš pas. Pokud budete ale vybírat více jak 10000Kč, je nutné předem kontaktovat pracovníky Telechance. Další způsob, jak u Chance vložit nebo vybrat peníze je bankovním převodem. Určitě je to bezpečné, akorát to bude trvat asi 3 dny, než budou peníze na vašem kontě. a ještě můžete vložit peníze pomocí platební karty Visa nebo Mastercard. Určitě je to bezpečné a rychlé.

Chance a PaySec

Chance je zatím jediná on-line sázková společnost, která přijímá peníze přes PaySec. Jedná se o placení po internetu. Registace je velmi rychlá a provedete ji na www.paysec.cz.

Svět zábavy s iChance

Vyzkoušet si můžete ruletu. Jak na to je přesně popsáno na stránkách chance cz. Po nainstalování si nejprve zvolíte výši sázky a poté si vyberete, kam umístíte vaše žetony. Ruletu pak roztočíte a čekáte, zda budete mít štěstí. Můžete kdykoliv skončit, stačí jen kliknout na "Vyplatit". Dále si můžete vyzkoušet s Chance číselné hry Kostky nebo Poker a nebo Korunka. U hry Kostky sázíte na čísla, která padnou na dvou hracích kostkách. Každá kostka má čísla od 1 do 6. U Pokeru sázíte na 5 karet, které se losují z 52 karet. V Korunce se losuje 6 čísel ze 49 a tažená čísla najdete na teletextu nebo na stránkách chance cz. Losování hry Korunka také můžete sledovat on-line a to každý den ve 14:10 a 18:15.

Výhody sázení přes iChance

Výhodou určitě je, že nyní můžete sázet se sázkovou kanceláří Chance 24h denně. Internetové stránky jsou přehledné a uživatel určitě rychle zvládne se zaregistrovat, vložit peníze a sázet. a další výhoda je, že Chance je česká sázková kancelář a v případě jakéhokoliv problému nebo dotazu můžete kontaktovat operátorky z oddělení Telechance, které vám rádi a ochotně se vším poradí. Kontaktovat je můžete každý den od 9:00 do 22:00 hodin.

Nevýhody s Chance

Pokud se chcete zaregistrovat , nejprve musíte osobně navštívit pobočku sázkové kanceláře Chance, kde podepíšete smlouvu. Manipulační poplatek se platí u Chance 5%. Možná vás neuspokojí počet druhů sportu, na který můžete sázet.

na www.chance.cz


Sázení po internetu © 2005 - 2010 Tested in Opera Tested in Safari Tested in Firefox Tested in Explorer Page info

+Sitelinks

This is the content of Sitelinks

+Outlinks

http://www.eroticka-sexyseznamka.cz/

+Media preload

No media preload

na www.chance.cz